Aj Vy trpíte neustálym hučaním v ušiach?

Aj Vy trpíte neustálym hučaním v ušiach?

Nemáte pokojný spánok a ráno sa neviete koncentrovať na svoje úlohy? Ste netrpezlivý a nervózny z dôvodu neustáleho hučania v ušiach?

Ako to už zrejme viete, hučanie v ušiach (tinnitus) znamená taký zvuk, ktorý počuje človek aj vtedy, ak sa z okolitého sveta do ucha nedostane žiadny zvukový podnet. Môže postihovať jedno ucho, ale vo väčšine prípadov obidve uši. Hučanie môže byť nepretržité, periodické, opakujúce sa, prerušované pravidelnými prestávkami, intenzita zvuku môže byť vysoká, alebo hlboká, môže byť pípanie, šušťanie, hučanie, praskanie, hukot. Podľa štatistík to postihuje každého 5. človeka. 7% ľudí s takýmito príznakmi sa neobráti na svojho lekára.

Hučanie v ušiach, podľa súčasného stavu vedy, môže mať veľa príčin. Poruchy, ktoré sa skrývajú za chorobou je treba v každom prípade lekárskymi vyšetreniami vylúčiť alebo potvrdiť. Vyšetrením sluchu, karotickým duplexom UH, vyšetrením CT, MR je treba vylúčiť nádorové ochorenie. Vo väčšine prípadov však vyšetrenia nepreukážu žiadne vážnejšie štrukturálne zmeny, a tak príčina hučania v ušiach zostáva neobjasnená.

Radi by ste vymenili viacmesačné čakanie na termín vyšetrenia, alebo dlhé hodiny trvajúce čakanie v rade na pár minútové ošetrenie v domácom prostredí?

Ak chcete účinne liečiť seba a svojich rodinných príslušníkov v domácom prostredí, tak Vám ponúkame najlepšie riešenie používaním lekárskych prístrojov Safe Laser.

Pár minútovou liečbou denne sa zmiernia príznaky, alebo sa dokonca môžu odstrániť. Proces liečby je jednoduchý, bezbolestný, práve preto ho je možné použiť na každom členovi rodiny, od najmladších až po najstarších.

Ako mi pomôže laser?

Laserová terapia dokáže aj dlhodobo prítomné hučanie v ušiach tlmiť, znižovať, alebo môže aj zaniknúť. Liečba uší je 1x denne 1x 3 minúty do obidvoch ušných otvorov. Ak je prítomná bolesť na miestach za ušami, tak sa prístroj oplatí priložiť na processus mastoideus (kostnatý výbežok, ktorý sa nachádza za ušami), prípadne za ucho, pod ušný lalok a chrupavku, takisto na 3 minúty. Chronické hučanie v ušiach bude pomaly ustupovať, preto je liečba zdĺhavejšia, a nesmie sa to predčasne vzdať. Ak sa začne pociťovať ústup hučania v ušiach, je možné intenzitu liečby znižovať, na každý druhý deň. Súbežne s tým sa odporúča liečba aj cez nosovú sliznicu, pravidelne každý deň, do každej nosovej dierky 3-3 minúty, z dôvodu naštartovania biostimulácie.

Ktorý laser je najviac vhodný na liečenie týchto príznakov?

Z lekárskych prístrojov Safe Laser je to SL 150, ktorý sa najviac odporúča na účinné liečenie týchto problémov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *