Blog

Liečba herpesu so Safe Laserom

Aj Vy trpíte občas herpesom? Vždy sa objaví v najhoršom možnom okamihu? Všetky praktiky ste vyskúšali? Doma máte kompletnú zbierku liekov proti herpesu? Existuje niekoľko typov herpes vírusu. Pri I. type vírusovej infekcie spôsobí zmeny na koži (herpes labialis) a na sliznici (v ústnej dutine). Proti tomu II. typ sa preukáže príznakmi na genitáliách. Tiež […]

0 comments

Safe Laser v pooperačnej rehabilitácii

ušné choroby

Mali ste v poslednej dobe operáciu alebo stojíte pred ňou? Chceli by ste sa čím skôr uzdraviť? Nie je čas na rekonvalescenciu, lebo musíte pracovať?

Nech sa jedná o akýkoľvek chirurgický zákrok, v dnešnej dobe je trendom pacienta čo najskôr poslať domov, nech sa doma ďalej zotavuje, pretože v domácom prostredí má lepšie šance na zotavenie.

0 comments

Safe Laser v liečbe nádchy, prechladnutia a chrípky

Aj Vás nájdu sezonálne prechladnutia? Cítili ste už, že Vaše končatiny sú ako z olova? Najradšej by ste vtedy zostali v posteli? Poznáte to, aké to je, keď muž má nádchu?

Určite ste už mnohokrát vo svojom živote zažili, koľko nepríjemností môže spôsobiť jednoduchá nádcha pri plnení každodenných úloh. Prechladnutie, nádcha aj v tom najhoršom prípade prejde za niekoľko dní až jeden týždeň aj bez vážnejšej liečby. Každý má svoj vlastný recept ako čo možno s najmenšou námahou a najpohodlnejšie prežiť tieto ťažké dni.

0 comments

Liečba so Safe Laserom vo veterinárstve

Ak si na tejto stránke, potom iste máš nejakého „miláčika“. Vieš, aké to je, keď je chorý a len sa zúfalo pozeráš. Chcela by si mu pomôcť, aby sa čo najrýchlejšie uzdravil? Eliminovať príznaky choroby?

0 comments

Ako pomáha Safe Laser v prípade odrenín a športových zranení?

Ani Vám nie sú neznáme zranenia z drobných nehôd?

Ako vieme, nielen ľudia, ktorí pravidelne cvičia a športovci sú vystavení modrinám, poraneniam a natiahnutiam svalov. Každý môže byť „obeťou“ poranení vzniknutých z chvíľkovej nepozornosti.

0 comments

Liečba bolestí kolien so Safe Laserom

Aj Vy trpíte opakujúcimi sa alebo pretrvávajúcimi bolesťami kĺbov? Obťažuje Vás, že sa nemôžete pohybovať, ako predtým? Robí Vám problém chôdza po schodoch? Kvôli neustálym bolestiam ste netrpezlivý a podráždený? Nemôžete žiť bez liekov proti bolestiam? Chceli by ste dosiahnuť lepšie výkony počas športovania, ale zabraňuje Vám v tom bolesť?

0 comments

Liečba so Safe Laserom vo veterinárstve

Ak si na tejto stránke, potom iste máš nejakého „miláčika“! Vieš, aké to je, keď je chorý a len sa zúfalo pozeráš! Chcela by si mu pomôcť, aby sa čo najrýchlejšie uzdravil? Eliminovať príznaky choroby?

Dr. Ásványi Tamás, veterinárny lekár v meste Tapolca – Názor na využitie lekárskeho prístroja Safe Laser vo veterinárnej medicíne:

Postupom času, a to nielen u ľudí, ale aj u zvierat, môže dôjsť k problémom obehového systému, čo znamená, že je nedostatočný tok krvy, lymfy. Ako dlhodobý dôsledok tohto je, že sa spomalí mikro-cirkulácia, alebo sa dokonca poškodí. To môžeme cítiť na fyzickej úrovni – tak ako u ľudí aj u zvierat spôsobí zníženie výkonu, malátnosť, únavu alebo dokonca i bolesť.

0 comments

Liečenie bolesti lakťa so Safe Laserom

Nemôžete sa sústrediť a pracovať v pokoji, pretože Vás bolí lakeť? Chcete venovať viac času Vášmu obľúbenému športu, ale zabraňuje tomu bolesť?

V pozadí bolesti lakťa môže byť viacero problémov. Spúšťacím faktorom môže byť jednoduché preťaženie alebo následok intenzívnejšieho, trvalého zaťaženia, ale aj zložitejšie, ako je zápal (okostice, kĺbov) a rovnako aj poškodenie chrupavky. Samozrejme zo zoznamu nesmú chýbať ani podvrtnutia, vykĺbenia a zlomeniny vzniknuté dôsledkom rôznych traum lakťového kĺbu. Stupeň bolesti je rôznorodý, v rozsahu od miernej bolesti k veľmi silnej. Bolesť je sprevádzaná nepríjemnými pocitmi ako napríklad necitlivosť alebo v závažných prípadoch slabosť predlaktia.

0 comments

So Safe Laserom proti spáleniu

„A konečne je tu leto…“ Po zimných mesiacoch sa každý ponáhľa von, vychutnáva si letné slnko, opaľuje sa, možno si trochu aj pospí a hneď sa aj spáli od slnka. Spomienky na predchádzajúce leto časom poblednú, takže každý rok opakujeme rovnaké chyby, nechránime sa dostatočne pred spálením. Ak problém nastal, aspoň je tu rýchle a bezpečné riešenie.

0 comments

Liečenie opotrebenia bedrového kĺbu so Safe Laserom

Pri každom pohybe, keď sa Vám aj boky pohybujú, máte pocit, že bodaj by ste sa nemuseli pohybovať? Dlho to bolí, ale nemáte dosť trpezlivosti čakať u lekára a bojíte sa aj bolestivých vyšetrení? Bolesti bedra a opotrebenie bedrového kĺbu sú tak vážne a komplexné problémy, ktoré sa nezlepšia bez liečby, dokonca sa postupne budú zhoršovať. Liečenie včas diagnostikovanej a vyšetrenej bolesti bedra môže byť aj bezbolestné.

0 comments

Prečo domorodci Nového Zélandu nepoznajú reumu?

Ochorenia pohybového aparátu sú civilizačnými chorobami našej doby. Milióny ľudí na celom svete trápia zápalové, degeneratívne a iné ochorenia kĺbov a pohybového aparátu. Vekom sa postupne znižuje množstvo vody medzi bunkami, tkanivami a v dôsledku straty pružnosti tkanív a kĺbov je pohyblivosť výrazne znížená.

Pred niekoľkými rokmi vedci získali veľmi zaujímavý poznatok. Sledovali životné podmienky Maoriov (domorodé obyvateľstvo Nového Zélandu) a všimli si, akého vysokého veku sa dožijú a napriek tomu sú ich kĺby stále pružné. Reumu takmer vôbec nepoznajú. Po dlhom pozorovaní a skúmaní prišli vedci na to, že za silné a pružné kĺby môžu domorodci vďačiť konzumácii mäkkýšov.

0 comments

Podporme rast prospešných črevných kmeňov

Večným snom ľudstva je dlhý a kvalitný život bez chorôb. Štúdie prebiehajú v dvoch rovinách: jednak v oblasti prevencie chorôb (ako neochorieť), a tiež v oblasti zmapovania rizikových faktorov častých ochorení.

Spoločným menovateľom týchto štúdií je, že sa potvrdila súvislosť medzi aktivitou tráviaceho traktu a zdravím. Jednou z hlavných príčin zdravotných problémov totiž je, že aktivita tráviaceho traktu sa postupne zníži, a v súvislosti s tým sa častejšie objavia poruchy fungovania organizmu, t. j. ochorenia.

0 comments

Liečenie kozmetických problémov pomocou Safe Laser

plaz

Kto by nechcel mať pokožku bez škvŕn, vyrážok, vrások, bezchybnú, hladkú a žiarivú pleť? Pre dámy to netreba viac rozpisovať, veď je to ich prirodzená potreba, aby boli pekné. Buďme vďační dnešnej rozvinutej dobe, lebo táto potreba sa častejšie objavuje aj u mužov.

Vďaka mäkkému laseru je to už oveľa jednoduchšie dosiahnuteľné, ako by sme si mysleli. V domácom prostredí, pohodlne, bez objednávania sa, kedykoľvek môžeme vykonávať liečenie.

0 comments

Krása vychádza zvnútra, ale aj krása vonkajšia vplýva späť dovnútra – pýtali sme sa Carmen Nagy – profesionálnej kozmetičky

1. Prečo sú ľudia tak závislí na výzore, prečo je krása tak dôležitá vo svete, prečo túžime po krásnych veciach?

Preto je krása dôležitá, lebo sme presvedčení, že výzorom, čo každý vidí, vysielame niečo o sebe okoliu. Veľmi málo ľudí vie, že vnútrajškom, dušou môžeme komunikovať oveľa lepšie ako vonkajškom. Avšak, musíme sa prispôsobovať životu, dobe, prostrediu, v ktorom sme sa narodili, a preto, že v dnešnom svete je výzor veľmi dôležitý, mali by sme snažiť o harmóniu vonkajšej a vnútornej krásy, tak ako len vieme.

0 comments

Safe Laser je účinná pomoc aj pri liečbe zubných problémov

Chrup

Ak Vás zvyknú bolieť zuby, máte problémy s ďasnami, alebo sa Vám kývu zuby, aj vtedy existuje pomoc!

Ako to aj Vy dobre poznáte, pod sťažnosťami zubov chápeme choroby, zmeny, anomálie zubov, ďasien, jazyka, podnebia a pier, ktoré vyžadujú vo väčšine prípadov zubný zákrok alebo liečbu liekmi.

0 comments

Aj Vy trpíte neustálym hučaním v ušiach?

ušné choroby

Aj Vy trpíte neustálym hučaním v ušiach? Nemáte pokojný spánok a ráno sa neviete koncentrovať na svoje úlohy? Ste netrpezlivý a nervózny z dôvodu neustáleho hučania v ušiach?

0 comments

So Safe Laserom proti bolestiam

sortiment doplnkov

Bolesť nemôžeme spájať ani s jednou chorobou, lebo bolesť sa môže v tele hocikedy, hocikde objaviť. Môže to byť „jednoduchá“ bolesť hlavy, bolesť v krku, bolesť po údere, ale môže byť bolestivé aj alergické ochorenie alebo rýchlo sa prejavujúci príznak atmosferického frontu.

0 comments

S terapiou Safe Laser proti alergii

alergia

Aj Vy trpíte od upchatého nosa, svrbením očí, tečú Vám slzy? Svrbí Vás hrdlo, necítite vône a chute? V noci miesto spania si fúkate nos a ráno sa budíte unavený?

0 comments