Liečba bolestí kolien so Safe Laserom

Aj Vy trpíte opakujúcimi sa alebo pretrvávajúcimi bolesťami kĺbov? Obťažuje Vás, že sa nemôžete pohybovať, ako predtým? Robí Vám problém chôdza po schodoch? Kvôli neustálym bolestiam ste netrpezlivý a podráždený? Nemôžete žiť bez liekov proti bolestiam? Chceli by ste dosiahnuť lepšie výkony počas športovania, ale zabraňuje Vám v tom bolesť?

Bolesť kolien je najčastejšou bolesťou pohybového aparátu na celom svete, zvyčajne sa vyskytuje v starobe, ale často je aj medzi mladými ľuďmi a športovcami. Príčinou môže byť opotrebenie (artróza), zápal (artritída), zranenie, alebo ich kombinácie. Opotrebenie chrupavky postihuje hlavne starších ľudí, zatiaľ čo u mladých ľudí sú typické najmä v dôsledku zranení z preťaženia, alebo zápalu klbového puzdra (burzitída). Strpčuje každodenný život pacienta. Nie je schopný pracovať, sústrediť sa, relaxovať, vypnúť. Je podráždený voči okoliu. Okrem toho je veľkým problémom obmedzená pohyblivosť.

Síce je možné zmierňovať bolesti a príznaky, ale v skutočnosti treba liečiť príčinu. V prípade zápalu alebo zranenia je to jednoduchšie, pri opotrebení je veľmi ťažké dosiahnuť úplné odstránenie bolesti. Popri bolesti sa môže objaviť aj strnulosť kĺbov, predovšetkým v ranných hodinách, alebo po odpočinku, alebo opuch, hlavne po záťaži.

Odkladanie riešenia problému a ťahanie času ani pri tomto procese nevedie k ničomu dobrému. Rovnako ako pri opotrebení bedrových kĺbov aj tu je najdôležitejšou úlohou prevencia, včasné objavenie a diagnostikovanie procesov. Bolesť sa stáva neznesiteľnou, keď je vrstva chrupavky natoľko stenšená, že sa počas pohybu takmer trie kosť o kosť. V tomto prípade je jediným riešením chirurgický zákrok.

Prečo je zložitým problémom akákoľvek bolesť kĺbov?

Človek sa snaží odbremeniť bolestivý kĺb. To prináša zmenu držania tela, čo nie je obvyklé u kostrového svalstva a ďalších kĺbov. Postupne kvôli zmenenej situácii pribudnú ďalšie problémy v oblasti svalov a ostatných kĺbov a už vzniká „bludný kruh“. V prípade pretrvávajúcej bolesti treba vyhľadať odborníka.

Čo sa stane, ak včas vyhľadáte lekára?

Pomôžete sami sebe. Včasným odhalením si ušetríte veľa zbytočných bolestí.

Čo môže urobiť pre Vás lekársky prístroj Safe Laser 500 Infra?

Pomáha! Problém diagnostikovaný lekárom Vám môže pomôcť zvládnuť. Lekársky prístroj s mäkkým laserov Safe Laser 500 Infra je účinný v oblasti zmierňovania bolestí, znižovania zápalu a pomáha existujúcim vrstvám chrupavky regenerovať sa! Liečivé lasery sú schopné podporovať vhodné zabudovanie účinných látok. Skúsenosti z takmer 50 rokov tiež ukazujú, že účinne podporuje aj inú, lekárom predpísanú liečbu, môže zvýšiť jej účinnosť, takže sa doba zotavenia môže skracovať.

BUĎTE SVOJIM LIEČITEĽOM I LIEČITEĽOM SVOJICH RODINNÝCH PRISLUŠNIKOV!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *