Liečba so Safe Laserom vo veterinárstve

Ak si na tejto stránke, potom iste máš nejakého „miláčika“! Vieš, aké to je, keď je chorý a len sa zúfalo pozeráš! Chcela by si mu pomôcť, aby sa čo najrýchlejšie uzdravil? Eliminovať príznaky choroby?

Dr. Ásványi Tamás, veterinárny lekár v meste Tapolca – Názor na využitie lekárskeho prístroja Safe Laser vo veterinárnej medicíne:

Postupom času, a to nielen u ľudí, ale aj u zvierat, môže dôjsť k problémom obehového systému, čo znamená, že je nedostatočný tok krvy, lymfy. Ako dlhodobý dôsledok tohto je, že sa spomalí mikro-cirkulácia, alebo sa dokonca poškodí. To môžeme cítiť na fyzickej úrovni – tak ako u ľudí aj u zvierat spôsobí zníženie výkonu, malátnosť, únavu alebo dokonca i bolesť. Ak sme schopní v medzibunkovom priestore zabezpečiť náležitý metabolizmus a zásobenie kyslíkom, tak môžeme okamžite vnímať kvalitatívnu zmenu vo fungovaní nášho tela. Dokázať to je veľmi jednoduché: ožiarme skúmaného pacienta prostredníctvom nosovej dutiny – lebo tu vplýva laserové svetlo najbližšie na kapilárny krvný obeh – ktorý môže byť človek, ale hoci aj domáci „miláčik“.

Skúsenosti z veterinárnej praxe:

Liečba pomaly sa hojacich rán u zvierat je dokonca ťažšia, ešte väčšia úloha než ľudí. Vieme, že zvieratá žijú v oveľa infikovanejšom prostredí a je u nich ťažké ustrážiť, aby si povrch zranenia olizovaním, škrabaním alebo šúchaním znovu neinfikovali. Zvlášť dôležitú úlohu dostanú lasery, pretože môžu skrátiť čas hojenia až o polovicu. Jednoznačne tu odporučujem používať 150mW, Safe Laser SL150, ktorý je veľmi účinný v ošetrovaní kože, v starostlivosti o povrchové rany.

Ďalšou veľkou úlohou vo veterinárnej medicíne je znižovanie bolestí, pričom liečenie liekmi môže byť nahradené liečením bez vedľajších účinkov pomocou prístrojov Safe Laser. Majitelia domácich zvierat v podstate vidia, ako rýchlo sa ich miláčikovia liečia používaním zariadenia Safe Laser. Potom si kladú otázky, akým spôsobom by mohli používať lasery vo svojom vlastnom prostredí. Prístroj môžu používať nielen deti, dospelí, starí rodičia, ale aj najvernejší priatelia rodiny, domáce zvieratá – aj keď pravda len s pomocou, pretože ani do jedinej labky zvieraťa nemôžeme dať laser. Ale faktom je, že bezpečné lasery sa stali nepostrádateľnou súčasťou každodenného života rodiny.

Liečenie kožných problémov so Safe Laser-om:

Počas leta je veľa chorôb spojených so svrbením kože, so škrabaním sa (napr. alergické, blší ekzém). Predstavme si, keď kože psa, mačky tak bolí, svrbí, že sám sa doškrabe, dohryzie až ku krvi. Ako by nechal natrieť akýkoľvek krém, roztok? No väčšinou vôbec nie! A tu je veľká úloha lasera, pretože vo veľmi krátkom čase (vlastná skúsenosť 24 hodín) začne proces hojenia do tej miery, že zviera už nehryzie, nelíže, neškriabe konkrétnu oblasť a môžu byť použité iné lekárske ošetrovacie protokoly doplnené ošetrovaním lasera.

Po operáciách, ostrihané, oholené plochy a operačná rana, môžu veľmi svrbieť a bohužiaľ, naše domáce zvieratá to s veľkou obľubou olizujú, ohrýzajú. Tak sa stáva, že vylížu, rozhryzú aj operačnú ranu. Aby sa tomu zabránilo, u nás sa všetky operačné rany na konci operácie ošetria laserom. Zistili sme, že zvieratá menej alebo vôbec nelížu ranu a aj doba hojenia poklesla o 1/3, približne na 5-6. deň sa môžu vyberať švy.

Dr. Ásványi Tamás veterinárny lekár – Veterinárne centrum Tapolca
BUĎTE SVOJIM LIEČITEĽOM I LIEĆITEĽOM RODINNÝCH PRISLUŠNIKOV!

Skúsenosti
„Náš psík sa vždy dostane do ťažkostí, pretože behá za dievčatami a zbijú ho väčší samci. Teraz mu jeho pravú prednú nohu tak uhryzli, že sa nemohol naň postaviť, bolelo ho to veľmi, pri uhryznutí to mal opuchnuté! Mohlo to byť naozaj veľmi bolestivé, lebo ani nejedol, len so zatiahnutým chvostom poskakoval na troch nohách. Ošetrila som celého psa Betadin-om, umyla som ranu a ošetrila laserom na troch miestach (rany na nohách, ramená a lakte). Nechcela som tomu veriť, keď som ho zložila z kolien, postavil sa na nohy, začal chodiť, hodil chvostom a požiadal o jedlo! Bola som šokovaná, že ošetrenie trvajúce 3x 4 minúty mu prinieslo takú úľavu od bolesti! A hneď! Je to naozaj neuveriteľné! U psa nikto nemôže povedať, že je to placebo efekt „(snímok je pôvodný a bol zhotovený počas ošetrenia so Safe Laserom) M. Adrienn – majiteľka Zdravotného Centra

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *