Safe Laser v liečbe nádchy, prechladnutia a chrípky

Aj Vás nájdu sezonálne prechladnutia? Cítili ste už, že Vaše končatiny sú ako z olova? Najradšej by ste vtedy zostali v posteli? Poznáte to, aké to je, keď muž má nádchu?

Určite ste už mnohokrát vo svojom živote zažili, koľko nepríjemností môže spôsobiť jednoduchá nádcha pri plnení každodenných úloh. Prechladnutie, nádcha aj v tom najhoršom prípade prejde za niekoľko dní až jeden týždeň aj bez vážnejšej liečby. Každý má svoj vlastný recept ako čo možno s najmenšou námahou a najpohodlnejšie prežiť tieto ťažké dni.

Mnohokrát sme už počuli, že vo všeobecnosti tieto ťažkosti horných dýchacích ciest vo väčšine prípadov spôsobuje vírus. Vírus priľne k sliznici a vybúri sa v plnej sile v najbližších niekoľkých dňoch. Tento proces spôsobuje všeobecné príznaky následkom čoho sa v našom bezprostrednom okolí hromadia hory nafúkaných papierových vreckoviek.

Chceli by ste ďalej znížiť počet týchto dní? Nemáte čas byť chorý? Ako môžete urýchliť proces uzdravenia?

Ako môžem seba doma efektívne liečiť?

Veľmi jednoducho! Hneď pri prvých príznakoch nádchy liečte niekoľkokrát denne nosovú sliznicu a ucho. Choroba bude mať oveľa miernejší priebeh a prakticky to prežijete v chladnom období za 2-3 dni bez zvláštnejších ťažkostí.

Čo je dobré vedieť!

Pravidelné používanie prístroja Safe Laser neposkytuje úplnú ochranu proti infekciam!Príznaky choroby sú miernejšie a priebeh rýchlejší, takže nemusíte byť dlho preč zo školy alebo z práce! Ak sa Váš stav v priebehu niekoľkých dní nezlepší, pred nástupom ďalších komplikácií sa poraďte s lekárom!

BUĎTE SVOJíM LIEČITEĽOM I LIEČITEĽOM SVOJICH RODINNÝCH PRISLUŠNIKOV!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *