Ako pomáha Safe Laser v prípade odrenín a športových zranení?

Ani Vám nie sú neznáme zranenia z drobných nehôd?

Ako vieme, nielen ľudia, ktorí pravidelne cvičia a športovci sú vystavení modrinám, poraneniam a natiahnutiam svalov. Každý môže byť „obeťou“ poranení vzniknutých z chvíľkovej nepozornosti.

V závislosti od typu zranenia navštívime lekára alebo liečime to sami rôznymi domácimi praktikami. Je dôležité vedieť, že závažnosť zranenia z dôvodu nehody pri nevhodnej liečbe môže mať za následok zhoršenie stavu.

Závažnosť zranenia tela v značnej miere závisí od vonkajšieho vplyvu. Vplyvom mechanického pôsobenia na mäkké tkanivá (napr. koža, spojivové tkanivo, svaly, cievy, šľachy, väzy, atď.) sa poškodzuje ich štruktúra.

Z dôvodu poškodenia tkaniva môže dochádzať k ťažšiemu hýbaniu postihnutých oblastí (napr. končatín, kĺbov).

Keď sa svaly následkom nadmernej námahy trvale kŕčovito stiahnú a je to viac bolestivé než len svalová horúčka, tak v tomto mieste vzniklo natiahnutie. Za krátky čas, z dôvodu neustáleho kŕča, vznikne svalová stuhnutosť a zápal.

Ani Vy nechcete tieto bolestivé zranenia dlhú dobu znášať?

Ak Vaše sťažnosti nie sú dôvodom návštevy lekára, alebo máte rutinu v oblasti zranení, alebo ste už navštívili lekára a chceli by ste urýchliť účinok predpísanej liečby, potom Vám ponúkame to najlepšie riešenie pomocou lekárskych prístrojov Safe Laser.

Už niekoľko minútovým denným liečením zmierni príznaky, môže prispieť k skorému uzdraveniu. Postup liečby je jednoduchý, bezbolestný, a teda použiteľný pre všetkých členov rodiny, od najmenšieho po najstaršieho.

Ako pomáha laser?

Smelo odporúčame používanie lekárskych prístrojov Safe Laser na liečenie rôznych zranení, lebo sú veľmi účinné pri zmierňovaní bolestí, na znižovanie zápalov, na redukciu opuchov (rýchla absorpcia modrín) a rýchle hojenie rán.

Domáca liečba mäkkým laserom účinne podporuje aj predpísanú liečbu lekárom.

Ktorý laser si mám vybrať?

Na liečbu zranení, spomedzi lekárskych prístrojov Safe Laser, sú vhodné SL 150 a SL 500 Infra.

BUĎTE SVOJIM LIEČITEĽOM I LIEČITEĽOM SVOJICH RODINNÝCH PRISLUŠNÍKOV!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *