Safe Laser v pooperačnej rehabilitácii

ušné choroby

Mali ste v poslednej dobe operáciu alebo stojíte pred ňou? Chceli by ste sa čím skôr uzdraviť? Nie je čas na rekonvalescenciu, lebo musíte pracovať?

Nech sa jedná o akýkoľvek chirurgický zákrok, v dnešnej dobe je trendom pacienta čo najskôr poslať domov, nech sa doma ďalej zotavuje, pretože v domácom prostredí má lepšie šance na zotavenie.

V domácom prostredí môžete seba i rodiných príslušníkov efektívne liečiť, môžete pomôcť skrátiť čas zotavenia sa po operácii, urýchliť hojenie operačných rán. Ponúkame vám najlepšie riešenie pomocou lekárskych prístrojov Safe Laser.

Vďaka mäkkému laseru sa to oveľa ľahšie dá vyriešiť, než si myslíme! V domácom prostredí, pohodlne, bez objednávania si termínov môžeme kedykoľvek vykonávať liečbu!

Niekoľko minútovou dennou liečbou môže byť doba rekonvalescencie dokonca úplne bez príznakov! Postup liečby je jednoduchý, bezbolestný, práve preto v prípade potreby ho môžu používať všetci členovia rodiny, od najmenších po najstarších! A dokonca liečiť aj malých domácich miláčikov!

Ako mi pomôže laser?

Lekársky prístroj Safe Laser je špeciálny mäkký terapeutický prístroj. Vďaka vplyvu mäkkého lasera na ľudské telo je schopný znížiť zápal, poskytnúť úľavu od bolesti, ošetrením nosovej sliznice zvyšovať samoliečiacu schopnosť organizmu (biostimulácia). Pravidelnou aplikáciou zabraňuje tvorbe nežiadúcich pooperačných komplikácií.

A ďalej:

  • napomáha rýchlemu a efektívnemu hojeniu postihnutej oblasti
  • pomáha pri liečbe zápalu kože
  • napomáha regenerácii kožných buniek
  • napomáha obnoveniu pružnosti pokožky

Pri pravidelnom používaní Safe Lasera nielen jazvy po operáciách, ale aj jazvy po zraneniach blednú, úplne sa zmenšia alebo zmiznú.

Ktorý typ lasera je najvhodnejší na ošetrenie jaziev a rýchle zotavenie, na zvýšenie obranyschopnosti?

Spomedzi lekárskych prístrojov Safe Laser je SL 150 a SL 500 Infra odporúčaným typom na vykonávanie čo najúčinnejšej liečby.

BUĎTE SVOJíM LIEČITEĽOM I LIEČITEĽOM SVOJICH RODINNÝCH PRISLUŠNIKOV!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *