S terapiou Safe Laser proti alergii

alergia

Aj Vy trpíte od upchatého nosa, svrbením očí, tečú Vám slzy?

Svrbí Vás hrdlo, necítite vône a chute? V noci miesto spania si fúkate nos a ráno sa budíte unavený?

Ako to aj Vy viete, alergia je zvýšená citlivosť imunitného systému voči takým látkam, ktoré za normálnych okolností nevyvolajú žiadnu reakciu organizmu. Takéto látky sa nazývajú alergény, ako napr. peľ, zvieracie chlpy, roztoče, spóry plesní, jedy zvierat, mikroorganizmy, potraviny, lieky, chemické látky, ťažké kovy, atď.

V každodennom živote je stretnutie s takýmito alergénmy niekedy žiaľ nevyhnutné.
Príznaky sú rôznorodé, v závislosti od toho, v akom orgáne sa vytvorí alergická reakcia. Tie alergény, ktoré sa rozširujú vzduchom (ako napr. peľ alebo roztoče), spôsobujú zápaly dýchacích ciest a očnej rohovky. Taká je senná nádcha (alergická nádcha), ktorá spôsobuje zhrubnutie sliznice nosa, výtok z nosa, kýchanie, iritáciu a slzenie očí.

Radi by ste vymenili viacmesačné čakanie na termín vyšetrenia, alebo dlhé hodiny trvajúce čakanie v rade na pár minútové ošetrenie v domácom prostredí?

Ak chcete účinne liečiť seba a svojich rodinných príslušníkov v domácom prostredí, tak Vám ponúkame najlepšie riešenie používaním lekárskych prístrojov Safe Laser.

Pár minútovou liečbou denne sa zmiernia príznaky, alebo sa dokonca môžu odstrániť. Proces liečby je jednoduchý, bezbolestný, práve preto ho je možné použiť na každom členovi rodiny, od najmladších až po najstarších.

Ako mi laser pomôže?

Je schopný znížiť opuch sliznice, zmierňuje zápalové procesy a bolesť a stimuluje samoliečiacu schopnosť organizmu človeka (biostimulácia).

Ktorý laser je najviac vhodný na liečenie alergických príznakov?

Z lekárskych prístrojov Safe Laser sú to prístroje SL 30 a SL 150, ktoré sa odporúčajú najviac na účinné liečenie týchto problémov!

test na alergiu

O alergii podrobnejšie:

Príznaky sú rôznorodé, v závislosti od toho, v akom orgáne sa vytvorí alergická reakcia. Tie alergény, ktoré sa rozširujú vzduchom (ako napr. peľ alebo roztoče), spôsobujú zápaly dýchacích ciest a očnej rohovky. Taká je senná nádcha (alergická nádcha), ktorá spôsobuje zhrubnutie sliznice nosa, výtok z nosa, kýchanie, iritáciu a slzenie očí.

Keď sa alergén dostane do pľúc, môže spôsobiť astmatické príznaky: ťažšie dýchanie, kašeľ, pískanie pri vdychovaní a vydychovaní vzduchu. Ak sa alergén dostane do tráviaceho traktu, môžu sa objaviť kŕčovité bolesti brucha, nutkanie na vracanie, vracanie, nadúvanie, hnačka. Alergické reakcie na koži, ako ekzém alebo žihľavka so začervenaním, spôsobujú opuchy.

Vo vážnejších prípadoch sa môžu objaviť náhle reakcie organizmu, čo sa môže prejaviť stavom ohrozujúcim život. Táto veľmi intenzívna reakcia je anafylaktický šok. V tomto prípade sa za veľmi krátky čas z imunitných buniek uvoľní veľké množstvo chemických mediátorov, čo vedie k šokovej reakcii. Takýto stav bez liečby (v niektorých prípadoch aj s liečbou) môže viesť aj k smrti.

Prvý krok liečby alergie spočíva v identifikácii alergénu, ktorý spôsobuje príznaky. Najdôležitejšia a zároveň prvá časť vyšetrenia alergie je lekárska konzultácia. Jedným z dôvodov je, že alergia nie je laboratórna diagnóza. Veľakrát je možné pozorovať, že laboratórne negatívny alergén spôsobuje jednoznačné príznaky, alebo laboratórne pozitívny alergén nespôsobuje žiadne príznaky. Liečiť však treba vždy na základe príznakov! Treba si uvedomiť, že neliečime skúmavku, ale človeka.

Ešte stále veľkou výzvou pre vedu je výskum príčin alergie. Špecifikovanie veľkého množstva rôznorodých alergénov je zložitá úloha. Vďaka tomu už existujú rôznorodé testy alergie. Jedna časť testov funguje ako in vivo (mimo človeka) a in vitro (v laboratóriu). Liečba alergie, v prvom rade, pokiaľ je to možné, je vo vyhýbaní sa alergénu, ktorý spôsobuje príznaky. V druhom rade liečba alergie závisí jednak od dotknutých orgánov, a jednak od alergénu. Liečba alergie je teda komplexná úloha.

BUĎTE SVOJIM LIEČITEĽOM I LIEČITEĽOM SVOJEJ RODINY!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *