So Safe Laserom proti spáleniu

„A konečne je tu leto…“ Po zimných mesiacoch sa každý ponáhľa von, vychutnáva si letné slnko, opaľuje sa, možno si trochu aj pospí a hneď sa aj spáli od slnka. Spomienky na predchádzajúce leto časom poblednú, takže každý rok opakujeme rovnaké chyby, nechránime sa dostatočne pred spálením. Ak problém nastal, aspoň je tu rýchle a bezpečné riešenie.

Ako mi pomôže laser po spálení?

Je schopný redukovať zápaly, znižuje bolesť a zvyšujú samoliečiacu schopnosť organizmu (biostimulácia).

A popri tom:

  • Napomáha rýchlemu a efektívnemu hojeniu postihnutej oblasti.
  • Pomáha pri liečbe zápalov kože.
  • Napomáha regenerácii kožných buniek.
  • Pomáha obnoviť pružnosť pokožky.
  • Znížuje alebo odstraňuje bolesti hlavy spôsobené úpalom.

Ako to aj Vy dobre viete, opaľovanie, pobyt na slnku je veľmi zdravé. Slnko prospieva nielen našej duši, ale aj nášmu telu. V našej koži sa zvyšuje produkcia vitamínu D, čo je obzvlášť dôležité pre pevnosť kostí a silný imunitný systém.

Samozrejme všetci poznáme nepríjemné pocity spôsobené spálením. Pokožka sčervená, je horúca a bolestivá a vo vážnejších prípadoch sa objavia pľuzgiere. Často sa objavuje aj úpal sprevádzaný bolesťou hlavy, nevoľnosťou.

Poznáme rôzne stupne „spálenia“. Pri prvom stupni sa štruktúry pokožky vplyvom spálenia ešte nezmení nenávratne. Pokožka sčervená, je horúca a bolestivá na dotyk. V tomto prípade je postačujúce prestať sa opaľovať, chladiť a zakryť postihnuté oblasti, piť veľké množstvo tekutín.

V prípade spálenia druhého alebo tretieho stupňa sa štruktúra kože zmení, vzniknú pľuzgiere. Pľuzgiere sa nesmú vypichnúť, pretože sa koža môže infikovať, čo zhoršuje šance na úplnú regeneráciu pokožky. V prípade druhého alebo tretieho stupňa spálenia spojený s úpalom, je treba vždy vyhľadať lekársku pomoc.

Organizmus, po poškodeniach spôsobených slnečnými lúčmi, schopný regenerácie. „Pamäť“ kože si však všetky spálenia pamätá. Nechránenú kožu môžu slnečné lúče poškodzovať dlhodobo aj vtedy, aj keď to nezanecháva žiadne viditeľné stopy. Od samoliečiacej schopnosti organizmu nemôžeme veľa očakávať, je potrebné si uvedomiť, že existujú hranice od-do, v ktorých je ešte schopný spôsobené škody napraviť.

Nespornou skutočnosťou je, že spálenia pokožky od slnka hrajú úlohu v rozvoji rakoviny kože (karcinóm bazálnych buniek, melanóm, spinalioma).

Spálenie je v detstve najnebezpečnejšie! Ďalšie následky poškodenia kože vplyvom dlhotrvajúceho a pravidelného silného slnečného žiarenia: na dotyk tvrdá pokožka, vznik vyrážok, pokles elasticity kože, vznik vrások.

Ak chcete účinne liečiť seba a členov rodiny v domácom prostredí, my vám ponúkame to najlepšie riešenie pomocou lekárskych prístrojov Safe Laser.

Pár minútovou dennou liečbou zmierníte príznaky, potom aj úplne môžete odstrániť! Postup liečby je jednoduchý, bezbolestný, a teda použiteľný pre všetkých členov rodiny, od najmladšieho po najstaršieho!

Ktorý typ lasera je najvhodnejší pri ošetrovaní spálenia?

Spomedzi lekárskych prístrojov Safe Laser odporúčame používať SL150 a SL500 Infra.

BUĎTE LIEČITEĽOM SEBA I SVOJICH RODINNÝCH PRISLUŠNÍKOV!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *