Safe Laser je účinná pomoc aj pri liečbe zubných problémov

Chrup

Ak Vás zvyknú bolieť zuby, máte problémy s ďasnami, alebo sa Vám kývu zuby, aj vtedy existuje pomoc!

Ako to aj Vy dobre poznáte, pod sťažnosťami zubov chápeme choroby, zmeny, anomálie zubov, ďasien, jazyka, podnebia a pier, ktoré vyžadujú vo väčšine prípadov zubný zákrok alebo liečbu liekmi.

Safe Laserová terapia je účinná v prípade, že máte tieto problémy so zubami:

Choroby kože a sliznice (rany v ústach, herpes, afty), atrofia ďasien, krvácanie z ďasien, zápal ďasien, bolesti zubov, znižovanie zápalu, poprípade aj jeho odstránenie, alebo rýchlejšie liečenie po zubárskych zákrokoch (napr. priľnanie implantátu)

Za posledných 50 rokov sa vykonali početné štúdie a klinické výskumy, ktoré potvrdili prospešné účinky liečenia mäkkým laserom. Analgetický účinok laserovej terapie je založený na niekoľkých biologických procesoch.

Chceli by ste sa čím skôr úprimne smiať s otvorenými ústami?

Ak by ste chceli seba i svojich členov rodiny v domácom prostredí účinne liečiť, tak Vám ponúkame najlepšie riešenie pomocou lekárskych prístrojov Safe Laser!
Každodenným pár minútovým liečením si zmiernite príznaky, alebo ich aj odstránite!
Proces liečby je jednoduchý, bezbolestný, práve preto ho môže používať každý člen rodiny, od najmenších po najstarších!

Ako mi laser pomôže?

Je schopný znížiť opuch sliznice, zmierni zápalové ochorenie, zmierňuje bolesť, zvyšuje samoliečiacu schopnosť organizmu (biostimulácia), urýchľuje liečenie rán a napomáha k skorému priľnaniu implantátu.

Ktorý laser je najvhodnejší na liečenie zubných ochorení a problémov?

Veľmi to závisí od ochorenia! Na liečenie povrchových zranení, napr. afty, herpes na perách, je perfektnou voľbou prístroj SL150.
Na účinné liečenie problémov ďasien je vhodný SL150 a SL500 Infra.
Na liečenie problémov v hlbších vrstvách napr. priľnanie implantátu do kosti, sa volí najväčší prístroj SL500 Infra.

Dôkladnou ústnou hygienou a zlepšením spôsobu života môžeme samozrejme veľa spraviť pre prevenciu a zmiernenie zubných problémov.

BUĎTE SVOJIM LIEČITEĽOM I LIEČITEĽOM SVOJEJ RODINY!

Skúsenosti

„Milá Monika, Tomáš! Dovoľte mi, aby som sa s vami podelila o svoje osobné skúsenosti s používaním prístroja Safe Laser SL500 Infra.
Vlani v novembri mi operáciou vložili do spodnej čeľuste 5 ks implantátov. Operácia bola úspešná, podľa lekára sa aj vďaka pravidelnému zubno-laserovému liečeniu úplné zakostnatenie implantátov do ďasna dá očakávať koncom februára, začiatkom marca. Namiesto klinickému laserovému liečeniu som radšej doma používala prístroj Safe Laser SL500 Infra, denne 2-3×3 minút, zvonku, cez pokožku.
Výsledok bol fantastický, čas rehabilitácie sa namiesto 3-3,5 mesiaca skrátil na 1,5 mesiaca, začiatkom januára sa mohli na implantáty vytvárať zuby.
Ďakujem, že som mohla používať tento fantastický prístroj!
W. Andrea“

„Milá Barbara! Mala som tú možnosť vyskúšať prístroj Safe Laser 500 Infra. Takmer pred 10 rokmi som mala vážnu autonehodu, kde sa mi zlomilo nielen rameno, ale sa vážneporanil aj horný a dolný chrup.
Na vtedajšie možnosti mi chrup dali do poriadku, ale postupom času začali chradnúť ďasná a pomaly sa mi začali zuby uvoľňovať a kývať.
Na jar tohto roku som prišla k tomu, aby som si dala chrup do poriadku. Vtedy som sa stretla a vyskúšala prístroj Safe Laser 500 Infra. Po prvom ošetrení, kde mi moje zachránené zuby zbrúsili a beznádejné vytiahli, hneď som začala používať prístroj každý deň.
Môj zubný lekár predpovedal pomalé vyliečenie, ale keď po týždennom pravidelnom používaní som sa vrátila k nemu v dohodnutom termíne, nechcel veriť vlastným očiam!
Liečiaci proces bol perfektný a hneď pokračoval v liečení. Vďaka laseru sa moje liečenie časovo skrátilo na polovicu, oproti tomu ako mi to predpovedali! A skoro som zabudla spomenúť, že som nevzala ani jednu tabletku proti bolesti!
S vrúcnou vďakou! S-né Zsuzsa“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *